top of page
Classic Industrial LinkedIn Post Header (9).png

רפואה אסתטית
לתיקון נזקי הזמן

לא כולנו מרוצים מתווי הפנים שאיתם נולדנו. החדשות הטובות הן שיש מה לעשות לגבי זה!

בעבר, שינוי משמעותי בפנים דרש ניתוח, שפירושו הרדמה מלאה, תפרים החלמה ארוכה

וכמובן שורה של סיכונים וסכנות.

חומצה הילאורנית משמשת כבר שנים רבות בתחום הרפואה האסתטית. מדובר בחומר הקיים באופן טבעי בגוף שלנו, ומשמש למילוי קמטים ופיסול פנים, בתהליך קצר של הזרקה, כמעט ללא כאבים ותופעות לוואי.

למרבה השמחה היום, עם ההתפתחות בתחום הרפואה האסתטית, ישנן אפשרויות חדשניות לטיפול בתוי הפנים.  השימוש בחומצה הילארונית או בוטוקס הוביל לשורה של פיתוחים, שמאפשרים לא רק למלא קמטים אלא לפסל את הפנים. 

אחת מהפרוצדורות החדשות והמרגשות ביותר בתחום זה היא פיסול אף, שמחליפה הלכה למעשה את הצורך בניתוח אף. ההליך, מהיר ופשוט באופן יחסי, כולל הזרקה של חומצה הילארונית לאזור האף, באופן שמשנה את צורתו בהתאם לשינוי אותו תרצו לקבל. החידושים בתחום לא שמורים רק לפיסול אף, אלא גם לפיסול של תווי הפנים עצמם.

"טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית לפנים

היא הדרך המהירה והיעילה למראה צעיר יותר,

לשיפור קווי המתאר ולהחזרת הנפח שאבד לפנים."

ד״ר צרפתי, מעל 30 שנות ניסיון בהזרקות ורפואה אסתטית

Depositphotos_22388983_L.jpg

נשמח לייעץ ולבדוק את אותם אזורים שהתעייפו 

ולספק את הפתרון הנכון והמקצועי ביותר עבורכן!

מה היתרונות של פיסול אף ותווי פנים?

בטיחות - במקום ניתוח ארוך ומסוכן, הליך קצר ובטיחותי מאוד. הזרקה של חומצה הילארונית או בוטוקס לאף לא דורשת הרדמה כללית, וסכנות הזיהום בה נמוכות מאוד.

דינמי - הבחירה בהזרקה מאפשרת לכם גם לשנות את דעתכם, היות שמדובר בהליך הפיך, שמחדשים אותו מדי שנה. ניתוח, לעומת זאת, הוא תהליך כירורגי פולשני, שאם לא מרוצים מהתוצאות שלו יש צורך בניתוח נוסף.
 

מחיר - מדובר בהליך שעלותו פחות מ-2,000 שקלים, לעומת עשרות אלפי שקלים שתצטרכו להשקיע בניתוח, שכולל גם אובדן של ימי עבודה רבים. *החלמה - מהירה, עם מינימום כאבים וללא צלקות, ממש כמו כל הליך של הזרקת בוטוקס או חומצה הילארונית. ההחלמה מניתוח כוללת כמה שבועות, שמתוכם תהיו חבושים ימים רבים.
 

דיוק - פעמים רבות השימוש בחומצה יהיה מדויק יותר מניתוח, בו לא תמיד אפשר לצפות את התוצאה הסופית. בנוסף, עיצוב ופיסול האף ותווי הפנים בעזרת הזרקת חומצה הילארונית מספק מראה טבעי מאוד, להבדיל מניתוח שעלול לייצר מראה מלאכותי ו"עשוי מדי".

מהו פיסול תווי פנים

שימוש בהזרקה של חומצה הילארונית או בוטוקס כדי לתקן "פגמים" בתווי הפנים, להדגיש אותם ולהעניק לכם ולכן מראה צעיר יותר. טיפולים שכיחים הם חידוד קו לסת שמתעבה לעיתים עם הגיל והשנים, מילוי שקעי עיניים על מנת לתקן את המראה הקעור שנובע מהגיל ומעייפות ועוזר לקמטוטים וכהויות מתחת לעיניים, תיקון חיוך א סימטרי במקרה של א סימטריה בשפתיים ועוד.

במהלך הטיפול מוזרקים חומרי מילוי לאזורי יעודיים, כך שניתן להעניק נפח באזור מסוים, להדגיש אחר ולטשטש קמטים בפנים.

כמו בתהליך של פיסול שפתיים, גם כאן העור שומר על רכות וגמישות, והמראה המתקבל הוא עדין וטבעי מאוד - מראה חיוני ועירני.

מי יכול לבצע את ההליך?
הזרקות של בוטוקס או חומצה הילארונית חייבות להיות מבוצעות על ידי רופא", מסביר ד"ר צרפתי, רופא שיניים עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה. "סביב האף נמצאים הרבה שרירים, כלי דם ועצבים, ודרוש רופא שמכיר אותם היטב. יתרה מכך, פיסול אף על ידי מי שלא מוסמך לכך, ושאין לו רישיון לכך ממשרד הבריאות, עלול לגרום לנזקים".

 

?למה לבצע את ההליך דווקא אצל רופא שיניים

רופאי השיניים הם אלה שמכירים בצורה הטובה היותר את מבנה הפנים, את השרירים העדינים, כלי הדם הקטנים והעצבים, שדורשים מיומנות גבוהה. בנוסף, רופא השיניים מורגל בפעולות מיקרו-כירורגיות, כולל הזרקות לאזורים הללו על בסיס יומיומי. כשאתם מבצעים הליך קומסטי, בוודאי באזור הפנים, אתם רוצים לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר, ואולי לא פחות חשוב מכך, המיומנות ביותר.

חשוב לדעת

Classic Industrial LinkedIn Post Header (6)_edited.jpg

לקוחות מרוצות

מתלבטים? תוהים אם מתאים לכם?

מוזמנים להתייעץ איתנו בוואטספ

מרפאת ד"ר איב צרפתי - מעל 30 שנות ניסיון , מקצועיות, טכנולוגיה ויחס אישי  |  לתיאום פגישה התקשרו  03-5081212

logo-new.png
bottom of page