top of page
2222.png
2222.png

השתלת שיניים – לא תאמינו שאפשר לעשות את זה

!ביום אחד

חיוך רחב מביא איתו דברים טובים לחיים שלנו, הוא מעלה את המצב רוח שלנו ומאריך חיים, אלו מכם שמחייכים פחות בגלל שיניים חסרות ישמחו לדעת שקיים בשבילכם פתרון נהדר ומהיר, השתלות שיניים לשן אחת או יותר ביום אחד בלבד

חייך, הכל לטובה! כולנו מכירים את הפתגם הידוע שמעלה חיוך על פנינו. האמת היא, שהוא ממש נכון ולא רק כקלישאה. חיוך, הוא הבעת פנים המשפיעה לא רק על אזור השפתיים אלא גם על אזור העיניים ושאר אזורי הפנים. למעשה, בכל פעם שאנחנו מחייכים יוצאים לפעולה 26 שרירים שונים.
 

החיוך מביא איתו שורה ארוכה של יתרונות והשפעתו רבה מאוד גם מבחינה פיזית וגם מבחינה רגשית -חברתית. הוא הוכח כמאריך חיים, מוריד את רמת לחץ הדם ומשחרר אנדרופינים שגורמים לנו להרגיש טוב יותר, חיוניים יותר ובריאים. חיוך תורם למערכת החיסונית שלנו, על ידי הפחתת הסטרס בחיינו ומסייע לנו במצבים לא פשוטים. מחקרים הוכיחו כי אנשים חייכניים מתקבלים בקלות יותר למקומות עבודה ומתקדמים לתפקידים בכירים. מי מאיתנו לא אוהב שמחייכים אליו? אך מה לגבי אלו שממעטים לחייך בגלל שיניים חסרות?

אלו מכם המסתירים את החיוך גם כשמתחשק לכם לחייך ולצחוק מכל לב, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם.

גדג.png

השתלת שיניים ביום אחד!

לרפואה הדנטלית פתרון מושלם לחיוך נהדר ומלא חיות.

תהליך השתלת שיניים יחזיר אליכם את החיוך גם אם חסרה לכם שן בודדת, סדרת שיניים צמודות או חוסר מלא. התהליך מחזק את עצם הלסת, למראה חזק ובריא, מחזיר את היכולת ללעוס וליהנות מארוחה דשנה וכמובן מהווה פיתרון לסוגיה האסתטית הכרוכה באובדן שיניים.

שיניים חסרות, עשויות להשוות לאדם מראה פנים ושפתיים מבוגר יותר וכן, ישפיעו ויגרמו לירידה בביטחון העצמי וחוסר תקשורת חברתית עם הסביבה.

שתלים דנטליים הם הפיתרון הטוב ביותר ברפואת השיניים המתקדמת של ימינו, והקרוב ביותר לתחושה של שיניים אמיתיות, מקוריות וחזקות שיחזירו לכם את הברק בעיניים ואת החיוך רחב. מטופלים שעברו השתלת שיניים דיווחו על תחושה נעימה ונוחה, וכי השתל חזק ועמיד ממש כמו שן מקורית

מהו תהליך השתלת שיניים?

תהליך השתלת השיניים נעשה על ידי החדרת בורג טיטניום קטן המדמה את שורש השן המקורי, ומאפשר את חיזוק עצם הלסת. אותו בורג מאפשר בנייה של כתר המותאם באופן אישי ומדויק למידות השיניים של המטופל, לשן בודדת או כגשר המורכב למספר שיניים צמודות.

טכנולוגיית השתלות שיניים מהווה פריצת דרך של ממש, אשר עוררה מהפכה בעולם הדנטלי. במקרה של צורך בהשתלת שן חסרה במקרי חירום דחופים, כמו נסיעה חשובה לחו"ל או אירוע משפחתי תוכלו להשלים שן חסרה בודדת או מספר שיני פה צמודות חסרות ביום אחד בלבד. כבר ביום הטיפול תוכלו לצאת עם כתר זמני שיכסה את המקום החסר, כזה שנראה לגמרי טבעי, חזק ויפה ליצירת חיוך מושלם שמביא איתו הרגשה נהדרת

 

גם לכם מגיע חיוך נוצץ
כשאנחנו צופים בטלוויזיה או רואים באינסטגרם את חיוכם של המפורסמים הנוצצים מתעורר אצלנו רצון לחיוך בדיוק כמו שלהם, אך האמת היא, שלא כל אחד מהם נולד עם שיניים מושלמות ומבריקות. למעשה, רבים מהם טיפחו אותן על ידי בחירה בהשתלת שיניים, הלבנת שיניים או הלבשת כתרים נוצצים, לבנים ויפים. בעבר, טיפולים קוסמטיים אלו היו מבוצעים רק על ידי מפורסמים אך בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, כולם יכולים

​ההזדמנות שלכם להשתלה ללא כאב  וביום אחד

הקליקו כאן עכשיו 

3 cups

Flour

חיוך מושלם עם שיניים מושלמות!

1½ cups

Butter

 השתלת שיניים - כמה זה עולה?

בדומה לשאר הטיפולים האסתטיים, גם להשתלת שיניים מנעד רחב של מחירים.

היתרון הגדול הוא שרמת הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת חיסכון לא רק בזמן יקר וכאב אלא גם בתשלום הסופי. בעבר, נדרשו מספר רב של ביקורים במרפאה, דבר שגרר איתו הוצאה כספית גדולה, זמן יקר ותחושות אי נוחות.
כיום, הודות למכשור הרפואי המתקדם הליך השתלת שיניים הצטמצם מספר הביקורים. כך מרוויחים הבוחרים בתהליך השתלת שיניים בטכנולוגיה מתקדמת, זמן חשוב וחיסכון לכיס.

עם זאת, קחו בחשבון כי תהליך השתלת שיניים עדיין יכול להגיע לכמה אלפי שקלים.

 

המחירים משתנים בין המרפאות ותלויים ברמת המומחיות של הרופא, הציוד והמכשור בו הוא משתמש בעת הטיפול וכמובן רמת האיכות של השתלים עצמם המוצעים בשוק. ישנם סוגים רבים של שתלים ברמות איכות שונות, ועדיף שלא להתפשר על איכות ירודה של שתל דנטלי על חשבון המחיר, בחירה שיכולה בסופו של דבר להביא להוצאות גדולות. שתל איכותי ברמה גבוהה יכול להחזיק עד 20 שנה וישתלם לכם כלכלית בטווח הארוך.

מחיר השתלת שיניים, נקבע על יד בחינה של מצב הפה והלסת המשתנה מאדם לאדם ומספר השתלים הדרושים. על מנת לדעת את המחיר המדויק והאם תוכלו לעשות את ההשתלה ביום אחד, יש לקבוע תור להערכה ובדיקה ראשונית במרפאת השיניים

contact

לבדיקת התאמה במרפאה השאירו פרטים כאן

רוצים חיוך מושלם? הקליקו כאן
לגור בלב תל אביב
bottom of page